Babos Timiék párosban hengereltek Indian Wellsben

2018. március 09. péntek 17:35

Az Australian Open-győztes páros az első szettet nehezen, a másodikat könnyedén nyerte a páros első fordulójában.

BNP Paribas Open, páros, 1. forduló:
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 4.)-Nagyiija Kicsenok, Anastasia Rodionova (ukrán, ausztrál) 7:6 (7-3), 6:0

A 43 perces első szett harmadik játékában az ukrán-ausztrál kettős 30-ra brékelt, de Timi és társa azonnal egyenlített (2:2). Ezután Timiék simán nyerték adogatásait, de fogadóként nem volt igazán esélyük, így jöhetett a tie-break. A rövidítés elején Kicsenok és Rodionova fogadóponttal vezetett 2-0-ra, majd újabb minibrékkl 3-2-re. Timi és Mladenovic ezután sorozatban öt labdamenetet nyert, lezárta a nyitó felvonást - olvasható Babos Tímea honlapján.

A másik játszma már egyoldalúan alakult. A magyar-francia páros magabiztosan adogatott, fogadóként pedig háromszor brékelt (30-ra, majd kétszer 40-re), így végül egyetlen gémet sem engedélyeztek az ellenfelüknek. Timi és Mladenovic következő ellenfele Katerina Bondarenko és Alekszandra Krunics lesz.