Babos Timiék Wimbledonban visszavágtak a japánoknak

2018. július 05. csütörtök 18:58

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic bejutott a női párosok második fordulójába a wimbledoni nyílt teniszbajnokságon.

Wimbledon, női páros, 1. forduló (a 32 közé jutásért):
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)-Hozumi Eri, Kato Miju (japán) 6:4, 6:3

Az első helyen kiemelt magyar-francia páros csütörtökön a japán Hozumi Erivel és Ninomija Makotóval találkozott, akik közül Eri - korábbi párjával -  legyőzte őket a Roland Garros negyeddöntőjében. A londoni meccs az Australian Open-győztes Babosék fölényét hozta, akik 56 perc alatt győzték le ellenfelüket.

Timiék következő ellenfele Nagyija Kicsenok és Anastasia Rodionova lesz, idén már összefutottak egyszer, Indian Wellsben egy szoros, és egy nagyon sima szettben verték az ukrán-ausztrál párost.