Mócsinggal a zsákban távozott Szolnokról a Sabadell | MOL Csapat

Mócsinggal a zsákban távozott Szolnokról a Sabadell

2018. május 09. szerda 21:40

Simán nyert az utolsó BL-fordulóban a Szolnok, és címvédőként természetesen ott lesz a sorozat fináléjában.

Férfi Bajnokok Ligája, főtábla, 14., utolsó forduló
Szolnoki Dózsa–CN Sabadell (spanyol) 14–4 (3–1, 2–1, 5–0, 4–2)
Gólszerzők: Younger 3, Alekszics 3, Zalánki 2, Mezei 2, Jansik D., Prlainovics, Csuk, Fülöp, ill. Gorria, Bustos, Fenoy, Carrasco

A korábbi eredmények miatt már biztos harmadik címvédő a Sabadellt fogadta, és ahogy az októberi odavágón, ezúttal is magabiztosan gyűjtötte be a három pontot. Cseh Sándor korábban elmondta, hogy kvázi a bajnoki döntő felkészülésének jegyében zajlik majd a meccs, és együttese különösen hátul vette szigorúra a figurát, 3–0 és 5–1 után talált csak be az első félidőben a spanyol együttes.

A harmadik menetben egyszer sem, a koncentráció sem csökkent a hazai csapatnál, és ez támadásban is kamatozott: 5–0-s negyed végén már 10-2-re vezetett a Szolnok. A végén meglett közte a tíz is (14–4), így hangolt tehát a bajnoki fináléra a csapat.