Emberhátrányban nyert Belgrádban a Topolya

2020. augusztus 05. szerda 20:20

A topolyaiak gyorsan megszerezték a vezetést az FK Rad otthonában, de az első félidő közepén emberhátrányba kerültek, mégis összejött a szezon első győzelme.

Super Liga, 2. forduló:
FK Rad - FK Topolya 1-3 (1-2)
gólszerzők: Jovanovic (7.) ill. Zec (1.), Siladji (20.), Lukic (81.)
kiállítva: Balaz (21.)

Az első fordulóban hazai pályán döntetlent játszott a vajdasági rangadón a Topolya, a második fordulóban pedig egyből összejött a szezon első győzelme is. Az FK Rad otthonában izgalmas első félidőt hoztak le a felek, a 7. percben már 1-1 állt az eredményjelzőn, az első bő húsz percbe pedig belefért még egy gól és egy kiállítás: a vendégek játékosát, Balazt küldte le a játékvezető.

A második félidőben a Topolya kiválóan védekezett (a Radnak nem volt kaput eltaláló lövése emberelőnyben sem), és a hajrában Lukic révén mindent eldöntött a TSC. A topolyaiak két forduló után a hatodik helyen állnak a Super Ligában.