Babos Timi párosban is továbbjutott Isztambulban

2019. április 24. szerda 20:44

A Babos-Mladenovic kettős könnyedén győzte le török ellenfelét az isztambuli WTA-torna párosversenyének első fordulójában.

TEB BNP Paribas Istambul Cup, páros, 1. forduló:
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)-Pemra Özgen, Çağla Büyükakçay (török) 6:2, 6:4

Az első helyen kiemelt magyar-francia páros nem sok esélyt adott a két török lánynak, az első szettben két gyors brékkel azonnal magukhoz ragadták a kezdeményezést, és végül simán húzták be a játszmát. A második szett kicsit szorosabban alakult, a nyolcadik gémben a hazai páros meg tudta brékelni Timiéket, de szerencsére Babosék gyorsan visszavették az elveszített adogatógémet, és egy óra után lezárták a meccset.

A magyar-francia kettős ellenfele a negyeddöntőben a román Andreea Mitu (WTA-páros: 87.) és az orosz Alekszandra Panova (WTA-páros: 61.) lesz.