Timiék szettveszteség nélkül hasítottak a nyolc közé

2019. szeptember 03. kedd 10:25

Három meccs, hat szett: így meneteltek a legjobb nyolc közé Babos Timiék a US Openen. A következő körben bitang nehéz feladat vár rájuk.

US Open, női páros, nyolcaddöntő
Babos Tímea, Kristina Mladenovic (magyar, francia, 1.)-Anna Kalinszkaja, Julija Putyinceva (orosz, kazah) 6:3, 6:2

Az eső miatt csúszással kezdődött, majd rövidebb-hosszabb időre félbe is szakadt Timi és Kiki Mladenovic idei harmadik közös fellépése. Az 1. helyen kiemelt magyar-francia kettős egy rövidebb hullámvölgytől eltekintve azért végig jobb volt ellenfelénél, így ismét negyeddöntős a US Openen - írja Timi honlapja.

Timi és Kristina Mladenovic következő ellenfele a 8. helyen kiemelt Viktorija Azarenka és a tavaly - Coco Vandeweghe oldalán - bajnoki címet szerző Ashleigh Barty lesz.