A végén már hiába küzdött a Szolnok, kikapott a rangadón

2019. február 10. vasárnap 09:29

A rettenetes kezdés után visszakapaszkodott az OSC elleni meccsbe a Szolnok, de az egyenlítés már nem jött össze, így Budapesten maradtak a pontok.

Vízilabda OBI., alapszakasz
OSC-Szolnok 8:7 (3:0, 3:3, 2:2, 0:2)
gólszerzők: Manhercz K. 5, Tóth M 2, Rangyelovics, ill. Zalánki, Prlainovics 2-2, Bátori, Szatmári, V. Rasovics

A nagyon elrontott első negyed miatt kapott ki a vízilabda NBI. fordulójának rangadóján a Szolnok az OSC-től. Az első játékrészt 0-3-mal abszolválta a Dózsa, és bár innen kiegyenlített küzdelem folyt a medencében, a brillírozó Manhercz Krisztiánt nem tudta tartani a vendégcsapat, így egészen az utolsó negyedig úgy nézett ki, simán nyer az OSC.

Aztán a zárónegyedben nagyot harcolt a Szolnok, feljött egy gólra, és labdája is volt a döntetlenhez az utolsó pillanatokban, de nem sikerült kiharcolnia az egyenlítést. A szolnokiak legeredményesebbje Zalánki Gergő, valamint a cserével végleg kiállított Prlainovics voltak 2-2 góllal.